Пн - Нд з 9:00 до 21:00
47577
Днів працюємо для Вас
247098
Людина зробили ремонт завдяки нашим панелям
158987
Клієнтів зробили у нас замовлення повторно

Нові надходження

Мармур

Під цеглу

Останні відгуки

Новости

Інтернет-магазин самоклеючих панелей «3D Loft Odessa»

   Ремонт - це тривалий процес, де потрібно не тільки знайти необхідні матеріали, витратити багато коштів і часу, а іноді і підключити фахівців, щоб його виконати. Саме тому багато хто відкладає його «на потім». А якщо ми скажемо, що ремонт з нашими 3D панелями ви зможете виконати не більше години і витративши при цьому не значну суму?

   Наша компанія «3Д Лофт Одеса» пропонує новинку на українському ринку, яка завоювала довіру багатьох сімей. 3Д панелі на клеючій основі, що імітують натуральні матеріали, тому підходять під будь-який інтер'єр. У нашому інтернет магазині «3D Loft Odessa» ви зможете придбати великий асортимент панелей для простої і швидкої обробки. Ми є найбільшим сертифікованим постачальником в Україні, тому завжди зможемо запропонувати товар в наявності.

Переваги використання самоклеящихся 3D панелей

   Такі панелі є простим способом облаштувати власний інтер'єр швидко і якісно, ​​а найголовніше - не дорого. Реалістичність фактури, малюнків, які імітують натуральні матеріали (дерево, цегла і т.п.), відтворюють гарний вигляд і дизайн. Виготовляються вони зі спіненого поліпропілену, який є досить безпечним і нетоксичним матеріалом.

   В процесі експлуатації не виділяються шкідливі пари і речовини, тому вони гіпоалергенні. А сам матеріали пружний і м'який, що не є травмоопасним, його можливо використовувати для ремонту навіть в дитячій кімнаті. Тому до основних переваг можна віднести:

  • Простоту в установці (наклеюванні), так як немає необхідності вдаватися до послуг фахівців.
  • Волого, і пилезахищенності. Такі панелі можливо легко відмити водою і вони можуть встановлюватися на кухні або у ванній кімнаті.
  • Здатні відкоригувати будь-яку нерівність, недолік, так як наклеюються на всі види поверхонь.
  • Мають здатність знижувати рівень шуму в приміщенні.
  • Додатково зберігають тепло в квартирі.

Співпраця з компанією «3D Loft Odessa»

   Наша компанія «3Д Лофт Одеса» вірить, що ремонт може бути швидким, недорогим, без сміття та легким завдяки інноваційним самоклейним 3D панелям. Тому ми намагаємося зробити особливий акцент на асортименті та виборі під певний приміщення, забарвлення і особливість.

   При співпраці з нами, ви завжди зможете отримати:

  • Великий асортимент під різну структуру і в кольоровій палітрі.
  • Відправку вашого замовлення в найкоротші терміни.
  • Вигідну ціну, оскільки ми є постачальниками і безпосередньо доставляємо без націнок.
  • Детальну консультацію з усіх питань, допомога у виборі і кількості під ваші габарити приміщення. Звернення в будь-який час.
  • Сертифікований і якісний товар, а також високий сервіс обслуговування.

   У нас налічується понад 250 тисяч відправлень по Україні, а також іншим країнам (Грузія, Польща і т.д.). Маємо понад 80 тисяч відгуків і 150 тисяч ремонтів, які покупці виконали і залишилися задоволені. Саме тому ми рекомендуємо відкрити для себе можливість простого і легкого ремонту за допомогою наших панелей.

Подарок на каждую покупку от 10 штук